پنج بهترین رستورانهای تورنتو کانادا

پنج مورد از بهترین رستورانهای تورنتو کانادا

در این مطلب از مرکز ویزای کانادا سعی داریم به معرفی ۵ تا از بهترین رستورانهای تورنتو کانادا بپردازیم تا پس از دریافت ویزای کانادا از مرجع ویزای کانادا شاید دوست داشته باشید سری به این رستورانهای لوکس و با کیفیت بزنید.

غذاهای تورنتو به طور طبیعی توسط تاثیرات فرانسوی و انگلیسی کانادا الهام گرفته شده است، به عنوان نمادی از جمعیت چند فرهنگی شهر پدید آمده است.

رستوران های تورنتو تلفیقی  از سفر کلاسیک اروپایی، تا رسیدن به طعم های آمریکای لاتین، آسیایی و کارائیب، رستوران های تورنتو را در یک سفر آشپزی غم انگیز با طرفداران احساسات و نوآوری کانادایی است.

در اینجا لیست ۵ تا از بهترین رستورانهای تورنتو که نباید فرصت صرف غذا در ان را از دست بدهید امده است.

رستوران ۳۶۰ در برج CN

در هنگام بازدید از تورنتو ،صرف غذا در رستوران ۳۶۰ درجه واقع در برج CN یکی از هیجان انگیز ترین اتفاقات است. ۱,۱۵۱ فوت بالای سطح زمین و با منظره ای ۳۶۰ درجه هیجان این رستوران را تا حد چشمگیری افزایش می دهد. به محض ورود میهمانان با فضایی با دکور خنثی و تیره  مواجه می شوند . سرآشپز اجرایی پیتر جورج، یک مجموعه رویایی را ارئه می نماید این رستوران که تا به حال جایزه‌های متعددی را برده است، آماده پذیرایی از گروه‌ها، مهمانی‌ها و انجمن‌های گوناگون بوده و جایی بسیار مناسب برای برگزاری مراسم‌ها به شمار می‌رود. رستوران به ارامی ۳۶۰درجه می چرخد و شما به راحتی از میز خود می توانید نمایی ۳۶۰درجه ای از تورنتو را ببیند.غذاها شامل Trio of Atlantic Seafood Cocktail ،سالاد و گوشت گاو درجه یک کانادایی و پودینگ و نان رزماری، سبزیجات تابستانی و اب میوه های طبیعی است. ۳۶۰ همچنین دارای بزرگترین شراب انبار دنیا با ظرفیت ذخیره سازی ۹۰۰۰ بطری است.

رستوران ROSEWATER

در ظاهر ساختمانی قرن نوزدهم ،جایی که میزهای شام با سقفی ۲۲ فوتی احاطه شده و گچ بری های ظریف و پنجره های بزرگ  باعث شده رز واتر نمایی خیره کننده و اشتهابرانگیز داشته باشد.اتاق نهار خوری اصلی برای ناهارخوری جمعی و با طرح باز و بزرگ بسیار مناسب است در حالی که در مازنین طبقه بالا امکان تجربه نهاری صمیمی تر فرهم است.این رستوران گزینه ایده الی برای یک شام رمانتیک و یا نهار سالگرد است.ورودی این رستوران با فرش ایرانی پوشیده شده و صندلی های ساحلی و از چوب ماهون ساخته شده است.غذاهای لذتبخش این رستوران شامل چاشنی خرمالو،برای میگوی سوخاری و فیش اند چیپس ،چاشنی رازیانه برای ماهیان دریای می گردد که باعث شده رزواتر پیشنهادی غیرقابل مقاومت باشد.

رستوران ساسافراس

ساسافراس در منطقه یوروویل و در شهر تورنتو واقع شده است و مکانی مورد علاقه افراد مشهور ،مردم محلی یا گردشگران است .به دنبال اتش سوزی در سال ۲۰۰۶ رستوران مجددا بازسازی و تاسیس گردید.تزئینات داخلی سبز ملایم و گیاهان خاص باعث ایجاد فضایی عالی می شود . مشهورترین غذای این رستوران گوشت بیف به همراه پنیر بز و خاویار و بادمجان  است.

رستوران CANOE

این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران کانادا شناخته شده و تجربه صرف غذایی فوق العاده رابرای شما فراهم می اورد.این رستوران ممتاز در طبقه ۵۴ ام یک برج جای گرفته است و تضمین می نماید تا تمام میهمان خود را تحت تاثیر قرار دهد. منوی کانو هدیه ای سرآشپز آشپزی آنتونی والش است که غذایی کانادایی با الهام از فرهنگ منحصر به فرد و مواد غذایی طبیعی را ارائه می نماید . وعده های غذایی به زیبایی آماده شده و شامل انتاریو PROVIMI گوشت گوساله ریز ریز با شراب کاراملی  و GRATIN سیب زمینی Kennebec، و آلبرتا ی بره با پیاز، شلغم ریز و Branston ترشی سیب زمینی، است.این غذاها کاملا تلفیقی از غذاهای کانادایی و فرانسوی است.

رستوران ORIGIN

سرپرست اجرایی و مالک این رستوران Claudio Aprileاست و Origin رستورانی پرجنب و جوش با غذاهای فوق العاده ای از اسیا آمریکای جنوبی و اروپا است. گزینه های محبوب عبارتند از تخم مرغ دیوید،سیب زمینی اسپانیایی تند، پنیر و سسماس میوه خشک شده، و میگوگوشت  گوزن سیاه وگاو.

غذاها در اشپزخانه ای در نهارخوری اماده می شود و میهمانان میتوانند برکار سراشپز نظارت داشته باشند . می توانید در اتاق نهار خوری عمومی یا اختصاصی خود غذا را صرف کنیدو یا روی تراس از دیدن منظره شهر لذت ببرید.

امیدواریم در تورنتوی کانادا طمع غذاهای خوشمزه را در رستوران های لوکس و با کیفیت این شهر زیبا بچشید البته پس از آنکه ویزای کانادا را از مرکز و مرجع ویزای کانادا دریافت کردید.