پرطرفدار ترین مقاصد ماه عسل در کانادا

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
  • نظرات : بدون دیدگاه

پرطرفدار ترین مقاصد ماه عسل در کانادا

کانادا یکی از مقاصد قرارهای عاشقانه برای زوج هاست.خواه شما از طبیعت و ماجرا جویی لذت ببرید یا اینکه از دیدن شهر های زیبا و پر زرق و برق خوشتان بیاد ،کانادا می تواند شما را اقناع کند. این سرزمین زیبا مقصد بسیاری از ماه عسل های عاشقانه است.

جزیره فيگو

جزیره فیگو در دامان ر کوه یخزده، در ساحل نیوفاندلند و لابرادور قرار داردو جامعه Flat Earth اون رو یکی از چهار گوشه زمین نامیده است. دامنه آن تنها ۳۵ کیلومتر (۲۲ مایل) است.بنابراین بهترین مکان برای ماه عسل و ریلکسیشن است.تنها هتل قابل رزرو Fogo Island Inn که در خود جزیره است. ساختمان منحصره فرد و طراحی معاصر ان به معنای این است که هر مجموعه دارای منظره ای منحصر به فرد از دریا و اسمان است.در این هتل بار، رستوران، کتابخانه، سینما، گالری، سونا و وان حمام وجود دارد.

جزیره ونکوور

ساحل غربی یکی دیگر از جزیره های زیبا و عاشقانه است. جزیزه ونکور ممکن است یک مقصد ماه عسل تمام و عیار باشد چرا که همه چیز از جمله زندگی شهری کوچک در ویکتوریا ، قله ها و مسیرهای پیاده روی برای زوج های طالب هیجان ، سواحل زیبا و حتی دره ای پر از وینرها و باغ ها وجود دارد. دو گزینه اقامتی لذت بخش برای ماه عصل شما شامل:هتل Wickaninnish در Tofino و Fairmont Empress در ویکتوریاست.شایدم بخوایید داخل خونه های درختی بمونید.بسته به اینکه کدومش به سبک زندگی شما بیاد.

Trout Point Lodge

ماه عسلگردان سالهاست که Trout Point Lodge در نوا اسکوشیا را بازدید می کنند.مجله مسافرتی ساندی تایمز اعلام کرد که این منطقه برای “smooch trysts” است.در حالی که در لیست تعطیلات رویایی به عنوان بیست و پنجمین مکان گشت و گذار رمانتیک شناخته شده است.مهمانان UN-designated biosphereمی توانند ترکیبی از حیاط وحش و زندگی لوکس را با هم تجربه کنند و می توانند درخواست شمع و و شکلات و شامپاین داشته باشند .

قلعه های Canadian Rockies

اقامت دریکی از قلعه های فرمونت در روکیز کانادا واقعا زندگی پریان را برای شما یاداور می شود. Fairmont Banff Springs در میان کوه های راکی قرار دارد که مکان درستی برای کاوش پارک ملی بانف است . در حالیکه Château Lake Louise درتس کنار دریاچه واقع شده است و می توانید انتظار داشته باشید که با چشم اندازی از این دریاچه فیروزه و نمای یخبندان بیدار شوید . پارک ملی جاسپر یکی از بهترین پارک ملی های جهان است و همین طور دریاچه توسط کوه ها احاطه شده است.

مرکز ویزای کانادا ارائه دهنده خدمات نوین و تخصصی ویزای کانادا، وقت سفارت کانادا و اقامت کانادا شما را به خواندن مطالب مفید و کاربردی در هر زمینه ای که مربوط به کانادا میگردد دعوت مینماید.