وقت سفارت کانادا

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
  • نظرات : بدون دیدگاه

لازمه اخذ ویزای کانادا مانند همه کشورها تعیین وقت سفارت کانادا میباشد که برای اتمام درخواست ویزا و ثبت آن در سفارت کانادا انگشت نگاری الزامیست.

در حالتی که متقاضی وقت سفارت کانادا, درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت می کند تا ۳۰ روز مهلت دارد که به یکی از شعب واک در آنکارا، استانبول یا ارمنستان و ابوظبی دبی مراجعه کند در غیر اینصورت هزینه اون سوخت و درخواستش باطل خواهد شد.

در صورتی که فرد بخواهد حضوری وقت سفارت کانادا  ثبت نام کند هنگام ثبت نام و تحویل مدارک انگشت نگاری انجام می شود.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد وقت سفارت کانادا فوری تضمین شده با کارشناسان مجرب و معتبر مرکز تخصصی ویزای کانادا تماس بگیرید.

توجه: تا زمانیکه انگشت نگاری انجام نشود ثبت نام وقت سفارت کانادا تکمیل نشده و درخواست ویزای او تحت بررسی قرار نمی گیرد.

وقت سفارت کانادا

انتخاب کنسولگری برای وقت کانادا و پیکاپ پاسپورت

از موارد تعیین کننده در انتخاب کنسولگری جهت ارسال مدارک این است که جهت انجام انگشت نگاری بدون مشکل بتوانید در آنجا حضور پیدا کنید. نکته ی دیگر شرایط مربوط به پیکاپ پاسپورت ( پیکاپ ویزا ) از آن شهرها است؛ به این معنا که آیا در مرحله صدور ویزا الزامی برای مراجعه مجدد شخص متقاضی وجود دارد یا خیر.

جهت پیکاپ پاسپورت و وقت سفارت کانادا با کارشناسان ویزای کانادا در تماس باشید.

درخواست وقت سفارت آنلاین در آنکارا

تنها تفاوت در ثبت مدارک است که مدارک متقاضی وقت سفارت کانادا به صورت اسکن شده در سایت سفارت کانادا ثبت میگردد.

برای انجام درخواست آنلاین وقت سفارت کانادا باید ابتدا یک حساب کاربری در سایت سفارت کانادا  ایجاد شود.

پس از انجام مراحل ارزشیابی آنلاین، در صورت تایید صلاحیت و دریافت کد کاربری ، فرد می تواند نسبت به درخواست آنلاین وقت سفارت کانادا در آنکارا اقدام کند. برای انجام این کار باید تمامی مدارک به صورت اسکن شده موجود باشد.

در حال حاضر امکان پیکاپ پاسپورت کانادا در کنسولگری های آنکارا و استانبول و دبی و ابوظبی وجود دارد.

نکات دیگر وقت سفارت کانادا

پس از اینکه کنسولگری دلخواه خود را انتخاب نمودید و هزینه ویزا پرداخت شد، یکی از وقت های ( وقت سفارت کانادا ) موجود را برای ارسال مدارک و حضور برای انگشت نگاری انتخاب نمایید.

پس از انجام انگشت نگاری و ارسال مدارک به سفارت، پس از ۱۴ روز جواب ویزا از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می شود و مدارک شما آماده پیکاپ هستند.

آژانس مسافرتی متخصص در ویزای کانادا تمامی امور وقت سفارت کانادا و اخذ ویزای کانادا همچنین تکمیل مدارک و پیکاپ پاسپورت را با تکیه بر لطف خداوند و تجربه خود با بالاترین کیفیت و ارزانترین تعرفه به اتمام میرساند.

برای شروع روال اخذ ویزای کانادا به ما اعتماد کنید.

شعار تیم آژانس مسافرتی ویزای کانادا : کانادا بدون توقف